Göğün Altında

Silinir… Geçmiş öyle silinir ki vefasızların elinde, gelecek öyle kirlenir ki vefasızların dilinde… Görmek istediğini gösteren, yaptıklarının üstünü örten, bir zamanların dostları… Koynumuzda beslemişiz yılanları. Onların tek merakı Instagram’da beğeniye boğulmak, habersizce gülüyormuş gibi yapıp başkalarını ağlatmak. 

Biz kalmadık eskide, günahlarınızdan emin olun ki kalmadık. Biz zalime ağlamaktan usandık. Geçmedi günler, yaslar dinmedi. Hiçbiriniz de uğraşmadınız bu yüz tebessüm etsin diye, bile bile yaktınız gözpınarlarımızı. 

Şimdi yanında olduğumuz sözde dostlarımız da durmaz yanımızda, zor anlarımızda. Bu yüzden hep yek dedik, aşkı terk ettik. Nasıl vuracaksınız beni, içimde kimsenin aşkı yokken ? Gözler açılmışken, kulaklar pişmanlıklarınızı duymayı dilerken ? 

İyisiyle yetinmeyip en iyisini istediğimizden, sizin göremediklerinizi gördüğümüzden… Bizi yükselten sizin kininizdir, sizin bizi yere sermek istemenizdir. Küçük gördüğünüz isimlerin büyüktür imzaları, rica olarak geçer ama emirdir onların asılları…

 Gidin, terk edin şehri ! Sizle karşılaşma ihtimalimiz azaldıkça bu şehri adımlarınız alçaltmadıkça biz huzurla yaşarız, aynı göğün altında.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s